بســته‌بنــدی

به عنوان یکی از زیر مجموعه های برند kmelt دسته‌ای از چسب‌های صنعتی را تولید می کنیم به نام kmelt Ultra ، که برای صنعت بسته بندی ایده آل است.

چسب‌های Kmelt Ultra چسب‌های گرما ذوبی هستند که در حوزه‌های مختلف کارایی بسیار بالایی دارند. این چسب‌ها می‌توانند در دماهای پایین اعمال شوند، بنابراین مصرف انرژی را کاهش می‌دهند. همچنین،  این چسب‌ها چسب‌هایی صنعتی با پایداری حرارتی عالی، رنگ روشن و بوی بسیار کم هستند و به همین دلیل به طور گسترده در صنعت مواد غذایی و مواد غذایی منجمد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
چسب کیلمت در بسته بندی
چسب کیلمت در بسته بندی

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

 

چسب کیلمت در بسته بندی
چسب کیلمت در بسته بندی

مجموعه بعدی، چسب‌های Evolution برند  Kmelt است که به ویژه برای صنعت بسته بندی مناسب هستند.

این چسب‌ها می‌توانند به صورت گرانول و بالشتکی عرضه شوند و خواص متعددی دارند که نیازهای بازار بسته‌بندی را برآورده می‌سازند. از این خواص می‌توان به چسبندگی عالی به سطوح خاص، پایداری حرارتی، چندکاره بودن،  تطبیق پذیری و عملکرد عالی در حوزه‌های مختلف، چگالی پایین، بوی خیلی کم و انتشار دود ناچیز اشاره کرد.

تلاش مداوم ما برای دستیابی به بهترین بودن و نوآوری، ما را ترغیب کرد تا محصولات Kmelt Extend را توسعه دهیم؛ یک برند از چسب‌های فناورانه که تکنولوژی چسب‌های گرما ذوب را برای صنعت بسته‌بندی متحول کرده است.

این چسب‌ها از یک تکنولوژی نوآورانه به نام HIPO (فرمولاسیون‌هایی با ترکیب پلیمری بالا) استفاده می‌کنند.

محصولات Kmelt Extend چسب‌های صنعتی هستند که پایداری حرارتی بالا و بوی کم، چگالی پایین و خواص چسبندگی بهبود یافته‌ای دارند که به افزایش بهره‌وری آنها کمک می‌کند. افزایش ادغام پلیمرها در چسب‌ها به کاهش درصد رزین در چسب‌های گرما ذوب منجر می‌شود؛ در نتیجه، این چسب‌ها عملکرد بهتری ارائه می‌دهند و به بهبود ظاهر نهایی بسته بندی کمک می‌کنند.

چسب کیلمت در بسته بندی

محصولات صنایع بسته بندی مواد غذایی